پوشاک

قیمت و خرید نیم‌بوت مردانه زیپدار

نیم بوت مردانه زیپ دار

اگر بخواهیم به صورت کلی نگاهی به دسته‌ی پوتین و نیم‌بوت داشته باشیم و آن‌ها را دسته‌بندی کنیم حتما یکی از دسته‌بندی‌ها مدل زیپدار است. درصورتی که تصمیم به خرید نیم‌بوت مردانه زیپدار گرفته‌اید می‌توانید از قسمت فروشگاه انواع این محصول را مشاهده و مقایسه کنید. اگر هنوز در مرحله‌ی آشنایی و کسب اطلاعات قرار دارید با ما همراه باشید، در این مطلب به بررسی نیم‌بوت مردانه زیپ دار خواهیم پرداخت.

نیم‌بوت مردانه زیپدار و انواع آن

فصل زمستان و بارندگی یکی از عواملی است که ما به خریدن یک نیم‌بوت خوب احتیاج پیدا می‌کنیم. همانطور که اشاره شد نیم‌بوت زیپدار یکی از انواع این کفش‌ها است. البته پوتین زیپدار مردانه خود به دو دسته‌ی دیگر تقسیم می‌شود:

  • نیم‌بوت زیپدار با بند
  • نیم‌بوت زیپدار بدون بند

انتخاب هرکدام از این مدل‌ها یک تصمیم کاملا شخصی است و باید ببینید با کدام‌یک راحت‌تر هستید. بعضی راحتی کار را انتخاب می‌کنند و نیم‌بوت زیپ دار بدون بند را ترجیح می‌دهند.

بعضی دیگر می‌پسندند که نیم‌بوت علاوه بر زیپ، بند هم داشته باشد.

نیم بوت چرم طبیعی مردانه زیپدار
نیم بوت عسلی چرم طبیعی مردانه زیپدار

نیم‌پوت زیپدار چه مزیتی نسبت به سایر پوتین‌ها دارد؟

زیپ در نیم‌بوت مردانه ایجاد مزیت می‌کند. اما این مزیت‌ها چیست؟

  1. راحتی در پوشیدن نیم‌بوت مردانه به وسیله‌ی زیپ فراهم شده است. این باعث می‌شود که دیگر نیازی به باز و بسته کردن بند نیم‌بوت نداشته باشید. حتی این موضوع برای کفش‌هایی که بند و زیپ را همزمان دارند هم صدق می‌کند. می‌توانید یکبار بند کفش را تنظیم کنید و بعد از آن از فقط زیپ برای پوشیدن استفاده کنید.
  2. زیپ علاوه بر سرعت بخشیدن به پوشیدن کفش موجب سالم ماندن کفش شما هم می‌شود. چطور؟ چون در زمان استفاده و پوشیدن فشار کمتری به کفش شما وارد می‌شود و پا به راحتی در کفش قرار می‌گیرد.

خرید نیم‌بوت زیپدار مردانه‌ی چرم و اسپرت

حالا که با نیم‌بوت زیپدار مردانه و مزایای آن آشنا شدید باید به این موضوع اشاره کنیم که این محصول در دو دسته‌ی چرم و غیرچرم (اسپرت) تولید می‌شود. شما می‌توانید در فروشگاه نیم‌بوت مردانه هر دو نوع این محصولات را پیدا کنید و با خرید نیم‌بوت مردانه زیپدار استایل خود را تکمیل کنید. پسند شما چیست؟ چرم یا اسپرت؟

 

سخن پایانی

از اینکه تا پایان مطلب با ما همراه بودید ممنونیم، اگر نظر یا تجربه‌ای درباره‌ی خرید نیم‌بوت مردانه زیپ دار دارید حتما در پایین صفحه برای ما بنویسید.

“ایران‌اسکارپا، فروشگاه کفش شما”

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *