درباره ایران‌اِسکارپا

کیفیت، تخصص، تجربه | راهی که ادامه دارد

مجموعه‌ی فروشگاهی ایران‌اِسکارپا یک تیم پرتلاش و مصمم با هدف ارائه محصولات متنوع در حوزه کفش مردانه و زنانه هست که فعالیت خودش رو بر پایه اصول تجارت نوین اینترنتی و مشتری مداری پیش می‌برد.

این مجموعه از سال 1399 با تشکیل گروهی باتجربه در زمینه صنعت کفش و تجارت الکترونیک شروع به فعالیت کرده است.

دفتر مرکزی فروشگاه واقع در شهر تبریز است و به همین جهت سفارشات از تبریز و به وسیله‌ی پست پیشتاز ارسال می‌گردد.

اهداف و تعهدات

بسته بندی محصولات

محکم و مطمئن

بسته‌بندی محصولات کاملا محکم و با رعایت نکات استاندارد انجام می‌شود. در موارد لازم از ضربه‌گیر حباب‌دار و نایلون شیرینک در بسته‌بندی استفاده می‌شود.

تضمین سلامت فیزیکی

بررسی کارشناسی

تمام محصولات توسط تیم کنترل کیفی بررسی می‌شوند و با سلامت فیزیکی کامل ارسال می‌شوند. گارانتی سلامت فیزیکی محصولات حق مسلم مشتری می‌باشد.

تعویض سایز

بدون مشکل

پیشنهاد می‌کنیم هر سایزی که همیشه می‌پوشید خرید کنید تا مشکلی درمورد سایز نداشته باشید. با این حال تعویض سایز امکان پذیر است و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

تصاویر واقعی

از خود محصول

تمام تصاویر موجود در فروشگاه توسط تیم عکاسی مجموعه و از اصل محصول گرفته شده است. بنابراین اطمینان داشته باشید کفش ارسالی دقیقا منطبق بر تصویر آن است.

اصالت محصولات

جنس اصلی

ما اصالت محصولات ارسالی خود را تضمین می‌کنیم. بر این عقیده هستیم که فروش کالای بی کیفیت به منزله حمایت از افراد سود جو می‌باشد، پس با خرید کالای اصل از کیفیت و کارایی آن لذت ببرید.

قیمت مناسب

بدون واسطه

ما با حذف واسطه‌ها و خرید مستقیم از تولیدکنندگان، قیمت تمام شده محصولات را به نفع شما کاهش می‌دهیم. اطمینان داشته باشید که بهترین قیمت را در فروشگاه ایران‌اِسکارپا پیدا خواهید کرد.

از اعتماد و همراهی شما سپاسگزاریم.

مشتریان وفادار،
سرمایه‌های ما هستند.

ارائه کیفیت عالی، نوآوری در خدمات، پشتیبانی آنلاین، تحویل در سریعترین زمان ممکن و همکاری با متخصصین مجرب در حوزه‌ی تولید کفش از اهداف و اصول تغییرناپذیر این مجموعه است.

در شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید!!