قوانین و مقررات سایت فروشگاهی ایران اِسکارپا

کاربر گرامی و مشتریان عزیز لطفاً به موارد زیر جهت سهولت استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کفش ایران اِسکارپا توجه کنید.

در این توافق نامه قوانین و مقررات سایت درج شده است، ایجاد حساب کاربری در سایت یا ثبت سفارش  محصول از وبسایت به منزله پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین فروشگاه کفش ایران اِسکارپا است.
 
 

قوانین عمومی سایت:

کلیه اصول و رویه های فروشگاه کفش اینترنتی ایران اِسکارپا بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (eنماد) و بر اساس قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. توجه داشته باشید که هرگونه تغییرات در سیاست اجرایی مجموعه در همین صفحه بروزرسانی و منتشر می‌گردد و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرفتن تغییرات و به روزرسانی ها است.

تعریف مشتری یا کاربر سایت:

هر شخص حقیقی یا حقوقی که از خدمات سایت ایران اِسکارپا استفاده می‌کند شامل این گروه است.

 

خدمات سایت ایران اِسکارپا عبارت است از:

1- نشر مطالب در صفحه وبلاگ و تمام کانال های ارتباطی فضای مجازی که مندرج در صفحه تماس با ما است.
2- فروش کفش به صورت آنلاین(بر خط) چه با عضویت در سایت چه بدون عضویت.
3- فروش کفش از طریق پرداخت کارت به کارت.
4- ارائه پنل کاربری در سایت.
5- برقراری ارتباط از طریق فرم (تماس با ما).
6- ثبت سفارش از صفحه (سفارش کفش دست دوز).

سیاست و حفظ حریم خصوصی:

حقوق مشتری/کاربر: سایت ایران اِسکارپا متعهد است که از اطلاعات ثبت شده در سایت فقط در راستای ارائه خدمات فروش به شخص مشتری/کاربر استفاده کند، در حفظ و نگهداری اطلاعات تمام توان خود را بکار گیرد.
 
حقوق سایت: مجموعه ایران اسکارپا حق کپی رایت در این موارد برای خود محفوظ می داند:
1- مطالب مندرج در وبلاگ، صفحه های اجتماعی مربوط به سایت.
2- تصاویر
3- توضیحات محصول
4- طراحی
5- نوآوری
درصورت مشاهده هرگونه کپی برداری از موارد اشاره شده در فوق بدون ذکر منبع، موضوع قابل پیگرد قانونی است.
 

پردازش و ارسال محصولات:

سیستم فروشگاهی ایران اسکارپا به صورت 24 ساعت و 7 روز هفته آنلاین و آماده ثبت سفارش است و این امر به صورت اتوماتیک انجام می‌شود و اطلاعات سفارش ثبت شده از طریق ایمیل(در صورت وارد کردن) و شماره تلفن همراه(اس‌ام‌اس) برای شما ارسال میگردد.
پردازش و ارسال محصولات در روزهای کاری انجام می‌شود. روزهای کاری شامل شنبه تا پنجشنبه به استثنای روزهای تعطیل در تقویم جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
ساعت فعالیت در روزهای کاری در مجموعه فروشگاهی ایران اسکارپا 8:00 الی 18:00 است.
بدیهی است اگر سفارشی در روز تعطیل ثبت گردد پردازش و ارسال محصول به اولین روز کاری موکول می‌گردد.
به صورت معمول پردازش و ارسال محصول یک الی دو روز کاری به طول می‌انجامد. تمام سفارشات از طریق پست پیشتاز و به صورت پیشکرایه (ارسال رایگان) انجام می‌گردد و بلافاصله اطلاعات پیگیری برای مشتری ارسال می‌شود.
لازم به ذکر است مشتریان می‌توانند پیگیری سفارش خود را از سایت پست ایران و یا پشتیبانی سایت ایران اسکارپا انجام دهند.
 

گارانتی محصولات و تعویض سایز:

فروشگاه ایران اِسکارپا گارانتی محصولات خود را از نظر سلامت ظاهری و فیزیکی و همینطور تطابق محصول ارسال شده با تصویر مشاهده شده در سایت ارائه می‌دهد.
بدیهی است درصورت وجود هرگونه مغایرت، سایت اِسکارپا موظف به تعویض جنس می‌باشد.(در صورت عدم موجودی جنس در انبار، به صلاحدید مشتری یا جنس مشابه جایگزین می‌گردد یا هزینه طی یک روز کاری به صورت تمام و کمال به حساب مشتری استرداد می‌گردد).
لازم به ذکر است جنس فروخته شده فقط 24 ساعت بعد از دریافت توسط مشتری شامل گارانتی می‌گردد.
 
با توجه به اینکه تمامی محصولات دارای راهنمای سایز می‌باشند در انتخاب سایز مناسب دقت فرمایید زیرا مرجوعی به دلیل ادعای کوچک یا بزرگ بودن سایز قابل قبول نیست و جنس فروخته شده قابل عودت نمی‌باشد.
 
(هزینه ارسال به فروشگاه اینترنتی به عهده مشتری است ولی باز ارسال جنس جدید از فروشگاه به مشتری به عهده سایت ایران اِسکارپا می‌باشد)
لازم به ذکر است جنس فروخته شده فقط 24 ساعت بعد از دریافت توسط مشتری شامل گارانتی می‌گردد.
 

شکایات و پیگیری پرداختی ها:

درصورت بروز هرگونه مشکل مالی تیم پشتیبانی سایت ایران اِسکارپا برای حل مشکل بوجود آمده نیاز به ارائه شماره سفارش یا تراکنش/شماره پیگیری از سوی مشتری یا کاربر است. لذا در حفظ و نگهداری شماره سفارش یا شماره پیگیری خود کوشا باشید. بدیهی است این موضوع برای خرید هایی که از روش کارت به کارت استفاده می‌کنند صدق میکند و خریداران باید عکس فیش پرداخت یا اسکرین شات پرداختی را نزد خود نگه دارند.
 

بند پایانی:

بدیهی است برای دریافت خدمات و پشتیبانی اگر اطلاعات درج شده در سایت نامعتبر باشد به جهت جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو و شیاد، تا اثبات هویت حقیقی یا حقوقی شما از ارائه خدمات به عزیزان معذوریم، لطفا در ثبت اطلاعات خود دقت بفرمایید.