پوشاک

خرید کفش عروس

انتخاب کفش از سخت‌ترین خرید‌های جشن عروسی است. کفش عروس علاوه بر زیبایی باید راحت باشد. آیا به پوشیدن کتونی سفید عروس در جشن عروسی خود فکر کرده اید؟ در این مطلب سعی می‌کنیم شما را برای خرید کفش مناسب عروس راهنمایی کنیم.

کفش سفید عروس

یک موضوع مشخص در کفش عروس رنگ آن است. حتما شما هم می‌دانید که رنگ کفش عروس باید سفید باشد. کفش های زیادی با انواع طراحی و مدل های جدید برای عروس تولید می‌شوند که از نظر زیبایی حرفی برای گفتن دارند. اما یک مشکل مشترک بین تمام کفش‌های عروس وجود دارد، کفش عروس راحت نیست! خب این مشکل را عروس های باهوش حل کرده‌اند، کتونی سفید بهترین انتخاب برای تالار است.

به تازگی در بین عروس خانم های اسپرت پسند این موضوع رواج پیدا کرده است که برای راحتی و حفظ استایل اسپرت خود کفش کتونی سفید عروس می‌پوشند.

کتونی سفید عروس

بهترین انتخاب برای راحتی عروس در مراسم طولانی، رقصیدن و قدم زدن، پوشیدن کتونی است.

نیازی به پوشیدن کفش پاشنه بلند و ناراحت زیر لباس عروس نیست. وقتی کفش شما دیده نمی‌شود بهتر است از کتونی مخصوص عروس استفاده کنید و فقط زمان عکاسی در آتلیه و جایی که کفش شما دیده می‌شود از کفش پاشنه بلند استفاده کنید. البته این موضوع کاملا سلیقه‌ای است. امروزه بسیاری از عروس ها حتی زمان عکاسی در آتلیه و فضای باز هم کتونی می‌پوشند. با این کار عروس استایل اسپرت خود را حفظ می‌کند و آن را به رخ می‌کشد. 

کتونی سفید عروس چه ویژگی‌هایی دارد؟

مدلهای زیادی از کتونی سفید برای عروس خانم ها طراحی شده که برای راحتی و جلوگیری از خستگی عروس استفاده می‌شود. اما با این حال باید یک سری نکات را در خرید کتونی سفید عروس در نظر بگیرید:

  • کفش عروس باید کاملا سفید باشد. کفشی بخرید که رنگ اضافی در آن به کار نرفته باشد.
  • بهتر است کفش کتونی زیره بلند انتخاب کنید. با انتخاب کفش زیره بلند انگار که کفش پاشنه بلند عروس پوشیده اید.
  • زیره کفش کتونی عروس باید نرم باشد. زیره نرم به راحتی و تحمل سر پا ایستادن به مدت طولانی کمک می‌کند.

خرید کفش عروس مجلسی یا کفش عروس اسپرت

سعی کردیم به صورت مختصر توضیحاتی درباره کفش اسپرت عروس بدهیم. به مزایا و ویژگی‌های کفش اسپرت عروس پرداختیم و نهایتا چند نمونه عکس از کفش اسپرت عروس برای شما قرار دادیم. برای دیدن کفش اسپرت سفید روی این لینک کلیک کنید.

اگر شما هم نظر یا تجربه ای از کفش عروس دارید در انتهای این صفحه حتما نظر خود را برای ما بنویسید تا دیگران از نظر شما استفاده کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *