پوشاک

قیمت و خرید کفش زیره بلند دخترانه و زنانه

خرید کفش زیره بلند دخترانه

خرید کفش زیره بلند دخترانه آنلاین

امروزه کفش جایگاه ویژه‌ای در صنعت مد پیدا کرده است. یکی از مدل‌های محبوب در بین نوجوانان و قشر نسل جدید کفش زیره بلند است. برای خرید کفش زیره بلند می‌توانید از قسمت فروشگاه سایت اقدام کنید. اما اگر می‌خواهید با ویژگی‌های این کفش و چرایی محبوبیت آن آشنا شوید با ما در این مطلب همراه باشید.

کفش طبی زنانه بنفش
آلستار زیره بلند مشکی زنانه

کفش زیره بلند چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

یکی از ویژگی‌های کفش زیره بلند، افزایش قد فرد استفاده کننده است. همانطور که از اسم کفش مشخص است وقتی کفش زیره بلند بپوشید حداقل چندسانتی قد شما بلندتر به نظر می‌رسد.

به این مدل کفش‌ها کفش پاشنه مخفی هم می‌گویند. بجای اینکه از کفش پاشنه بلند استفاده کنید و دردسر راه رفتن و پیچ خوردن پا یا امثال این مشکلات را تحمل کنید با خرید کفش زیره بلند راحتی را به گام‌های خودتان می‌آورید و قدبلندتر به نظر می‌رسید.

بررسی از نظر وزن و سنگینی

برخلاف ظاهر کفش زیره بلند (پاشنه مخفی) که سنگین و خسته کننده به نظر می‌آیند این کفش‌ها وزن نرمال و معقولی دارند. اگر تا بحال فکر می‌کردید که کفش‌های زیره بلند، سنگین هستند باید بگوییم که اینطور نیست.

اتفاقا کفش‌های زیره بلند بسیار سبک هستند و علت وزن سبک کفش‌های پاشنه مخفی استفاده از مواد پی‌یو سبک در ساخت زیره‌ی این کفش‌ها است.

در آخر بدانید:

اگر از طرفداران کفش‌های پاشنه بلند هستید ولی از دردسرهای تمام نشدنی این کفش‌ها مثل: شکستن پاشنه، پیچ خوردن پا و غیره خسته شده‌اید کفش زیره بلند دخترانه پیشنهاد ما به شما است. با خرید کفش زیره بلند هم استایل منطبق بر مد روز را انتخاب کرده‌اید هم اینکه از مزیت‌های این مدل کفش جدید و محبوب بهره می‌برید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *